Ziedot

Tā kā daudziem mūsu partijas biedriem ir radušies jautājumi un neskaidrības, pārskaitot maksājumus uz mūsu partijas norēķinu kontu, atkārtosim svarīgākās lietas par atbalstu politiskai partijai “LIKUMS UN KĀRTĪBA”. 

Partijas rekvizīti

Nosaukums: "LIKUMS UN KĀRTĪBA politiskā partija"
Reģistrācijas Nr. 40008305013
Juridiskā adrese: Ādažu nov., Baltezers, "Ausekļi"

Banka: AS Swedbank
Konta Nr. LV33HABA0551050568627
SWIFT: HABALV22

 

1. Jūs esat partijas “LIKUMS UN KĀRTĪBA” dibinātājs, ja laika posmā  no 2021.gada 11.janvāra līdz 2021.gada 18.janvārim veicāt notariālu apliecinājumu Jūsu piekrišanai dibināt partiju. Ta kā šajā sakarā Jums bija radušies zināmi izdevumi, mēs pateicamies par Jūsu ieguldījumu un saprotamu iemeslu dēļ atbrīvojam Jūs no iestāšanās maksas. Iestāšanās maksa tiek piemērota tikai gadījumā, ja persona iestājas partijā jau pēc partijas dibināšanas. 

 

2. Jūs esat partijas “LIKUMS UN KĀRTĪBA” biedrs, ja neesat veicis notariālu apliecinājumu augstāk norādītajā laika posmā, bet esat tikai aizpildījis iestāšanās anketu, izsakot savu vēlmi pievienoties mūsu komandai. Ja esat jau saņēmis paziņojumu par uzņemšanu partijas  “LIKUMS UN KĀRTĪBA” biedru rindās, Jums būs nepieciešams veikt vienreizēju iestāšanās maksas iemaksu 20,- (divdesmit) eiro apmērā, pārskaitot to uz kontu LV33HABA0551050568627, maksājuma mērķī norādot: vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi un tekstu: "iestāšanās maksa". Pateicamies Jums par Jūsu vēlmi pievienoties komandai un priecājamies par katru jaunu biedru. 

 

3. Lai nodrošinātu mūsu partijas pamatdarbību, bez kopējā ieguldītā darba, būs nepieciešami arī finanšu līdzekļi, lai apmaksātu dažādus pakalpojumus partijas efektīvākai darbībai. Mēs esam ļoti aktīvi un mūsu darbības lauks kopš dibināšanas ir jau pamatīgi audzis. Mums būs nepieciešami darbinieki, kas koordinēs mūsu aktivitātes, lai mūsu darbs būtu vēl raitāks. Šim nolūkam būs nepieciešama ikgadējā biedra nauda, kas sastāda 2,- (divi) eiro mēnesī. Jūs varat izvēlēties automātisku ikmēneša maksājumu vai veikt visas summas apmaksu uzreiz par veselu gadu. Tad tie būs attiecīgi 24,- (divdesmit četri) eiro vienā gada maksājumā. Maksājuma mērķī būs nepieciešams norādīt: vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi un tekstu "biedra nauda".

Mēs neaicināsim maksāt biedru naudas cilvēkus ar invaliditāti, ģimenes, kuru aprūpē ir bērns ar invaliditāti vai daudzbērnu ģimenes. Mēs negaidām biedru naudas no biedriem, kuri nevar tās patlaban atļauties postošās ekonomiskās situācijas dēļ, mēs to saprotam un redzam, kā visapkārt cilvēki cīnās par izdzīvošanu. 

 

4. Ja vēlaties atbalstīt politisko partiju “LIKUMS UN KĀRTĪBA” ar ziedojumu, tad lūdzam atsevišķi maksājuma mērķī norādīt savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzīvesvietas adresi ar tekstu “ziedojums”, lai izpildītu Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 7.panta prasības.  Lai cik liels un sirsnīgs nebūtu Jūsu atbalsts, lūdzu atceramies, ka saskaņā ar LR spēkā esošo likumdošanu ziedojumu, biedru naudu un iestāšanās naudu kopējais apmērs nedrīkst pārsniegt 30% Jūsu no iepriekšējā kalendārajā gadā  gūtajiem ienākumiem. Protams, vēl svarīgi ir atcerēties, ka gan iestāšanās, gan biedra naudas un ziedojumus partijai var maksāt tikai fiziska persona un tikai personīgi katrs pats par sevi. 

 

Ja jums ir kādi papildus jautājumi par iestāšanās maksu, biedra naudu vai ziedojumiem, lūdzu droši rakstiet mums uz birojs@likumsunkartiba.lv un mēs ar prieku atbildēsim.

Pateicamies par atbalstu! Strādāsim kopā un sasniegsim lielus mērķus!